Canik’te muhteşem açılış – GÜNDEM

AK Cumhur İttifakı Partisi’nin Canik Belediye Başkanı ve Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, “Canik’te gerçek belediyeciliği sürdüreceğiz.”

Cumhur İttifakı AK Parti’nin Canik Koordinasyon Merkezi vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleştirilen açılış töreniyle hizmete açıldı. Vatandaşlar tarafından büyük ilgi ve sevgiyle karşılanan Canik Belediye Başkanı ve Canik Millet İttifakı AK Parti belediye başkan adayı İbrahim Sandıkçı, şunları söyledi: “Çalışkan çalışmalarımızla Karadeniz’in gözdesi haline getirdiğimiz ilçemize değer katmaya devam edeceğiz. Yeni projelerle, yatırımlarla çalışıyoruz.”

Yeni projeler yolda

Canik’i geliştiren, ilçenin çehresini değiştiren yatırımları hayata geçirdiklerini belirten Canik Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, şöyle konuştu: “Hemşehrilerimizle birlikte gönülden çalışarak ilçemize hizmet ettik. Proje ve yatırımlarla mahallemize yeni bir kimlik kazandırdık. Görevde olduğumuz 5 yılda yeni sosyal donatı alanlarıyla, eğitim yatırımlarıyla, modern konutlarıyla mahallemizi imrenilecek, örnek alınacak bir yere dönüştürdük. Yüzyıl Türkiye vizyonuyla çalışmaya, geleceğin projelerini ve yatırımlarını ilçemize kazandırmaya devam edeceğiz. İlçemizde eserler ve hizmetlerle dolu bir 5 yıla daha imza atacağız. Canik’te gerçek belediyeciliği sürdüreceğiz” dedi.

Programa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, AK Parti Samsun Milletvekili Ersan katıldı. Aksu, Samsun Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, Canik Belediye Başkanı ve Millet İttifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı Canik İbrahim Sandıkçı, AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse, MHP Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, İl Başkanı Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Gökhan Yaşar, AK Parti Kadın Samsun Rabia Bay’e katıldı Canik İlçe Başkanı Keser AK Parti Kadınları Mahmut Gençay, MHP Canik ilçesi kadın kolları Başkanı Süleyman Baltacı, kadın kolları başkanı AK Parti Canik ilçesi başkanı Fatma Donbay, MHP Canik ilçesi kadın kolları başkanı Cahide Başar Kılıç, protokol üyeleri, İttifak üyeleri halk ve vatandaşlar.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber