'Türkiye harekete geçmeli', Netanyahu'ya çağrı! Bahçeli “caniyahu” diyerek tepki gösterdi: “Bir an önce bekliyoruz.”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin TBMM'deki grup toplantısında konuştu ve gündemi belirleyecek mesajlar verdi. Netanyahu'ya “caniyahu” diyerek dikkat çeken Bahçeli, “Bizim beklentimiz, ülkemizin İsrail'in cani Başbakanı ve Savunma Bakanı hakkında bir an önce tutuklama kararı çıkarmasıdır.” Bahçeli, ABD'nin terör lideri Fetullah Gülen'i iade etmesi gerektiğini de söyledi.

İMAMOĞLU'NU ALDI: ARTIK KİMSE İNANAMAZ

Bahçeli'nin Meclis kürsüsündeki konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

NETANYAHU İÇİN Tutuklama Emri İstendi

  • İsrail'in 26 Mayıs'taki saldırılarının ardından hayatta kalmaya çalışan masumlar katledildi. Gazze'deki zulme karşı sessiz kalamayız, İslam ülkeleri ayağa kalkmalı. Filistin'in küresel olarak tanınması çığ gibi yayılmalı.
  • Başta Netanyahu olmak üzere İsrail yönetimini yani Caniyahu'yu tüm öfkemle lanetliyorum. Netanyahu için tutuklanma kaçınılmaz bir sonuç. İsrail soykırımına karşı güç kullanarak somut ve kararlı adımlar atmaktan başka seçenek yok. Beklentimiz, ülkemizin bir an önce İsrail'in cani Başbakanı ve Savunma Bakanı hakkında tutuklama kararı çıkarmasıdır.

'GÜLEN' TERÖR ÇIKTI

  • Ankara, Şam'la iş birliği yaparak terör örgütlerinin kaynaklarını ortadan kaldırmalı, Türkiye ve Suriye ise ortak askeri harekat yapmalı.

  • ABD, Suriye ve Irak'tan derhal çekilmeli. Terör örgütlerini destekleyen ahlak dışı tutumdan vazgeçilmelidir. ABD'de bulunan tüm FETÖ unsurları Türkiye'ye iade edilmelidir. Aksi takdirde önerimiz Amerika Birleşik Devletleri'nde bir terör devleti yaratmaktır.

  • Ne kendi memleketimizde ne de komşu coğrafyalarda ihanete yer yoktur. ABD'nin yakın coğrafi bölgelerdeki terör örgütlerine verdiği destek, Türkiye'nin güvenliğine yönelik büyük bir tehdit oluşturmaktadır.

  • ABD terörist Gülen'i iade etmeli.

ŞAMPİYON GALATASARAY'I TEBRİK EDİYOR

  • Galatasaray Spor Kulübü'nü tebrik ediyor, Şampiyonlar Ligi'nde başarılar diliyorum.

Bu içerik Hazar Saygın tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Gidecek başka yerleri yok!  Son 3 haftanın rakamları açıklandıGidecek başka yerleri yok! Son 3 haftanın rakamları açıklandı
MHRS İsyanı! MHRS İsyanı! “Doktorun işi bitti mi?”
Tüyler ürpertici vahşet!  Karısının boğazını keserek öldürdüTüyler ürpertici vahşet! Karısının boğazını keserek öldürdü

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber