Saba Tümer onu “Çıplak ayaklı, kabak kafalı” diye tanımladı! Şevval Sam'in “Kadın Enerjisi” itirafı gecikmedi! O anlar çok konuşuldu

Gülbeyaz, Muhteşem Yüzyıl, Kara Kutu, Bodrum Masalı, Yasak Elma ve Yan Oda gibi birçok başarılı projede rol alan ünlü oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam, şimdi de Gain için çekilen Ru dizisinin kadrosunda yer alıyor.

Güzelliği ve yaşa meydan okuyan fiziğiyle adından söz ettiren ünlü isim, şimdi de samimi itiraflarıyla dikkatleri üzerine çekti. Saba Tümer'in YouTube programına konuk olan ünlü isim, hayatıyla ilgili merak edilenleri net bir şekilde anlattı.

“ÇOK ZOR BİR TUTUM…”

Küçükken çok hareketli bir çocuk olduğunu ve arkadaşlarıyla anlaşamadığını söyleyen Şevval Sam, şunları söyledi: 'Onların pis kokulu tavırları beni rahatsız ediyordu. Yıllar sonra moda ikonu olacağımı nasıl bilebilirdim? “Yasak Elma'da,” dedi.

saba 1

Saba Tümer, 'Evet çok iyiydiniz. Biraz daha böyle… Yalınayak…' Şevval Sam sözlerini birleştirdi ve “başı kabak” diyerek cümlesini tamamladı.

Tümer; “Zaten her zaman güzel ve seksiydin. “Yasak Elma ile bambaşka oldunuz” dedi.

KADIN ENERJİSİNİN İTİRAFI

atış

Bu durumdan hiç haberi olmadığını söyleyen Şevval Sam, şunları söyledi: 'Mahalleden mahalleye beni ziyarete geldiler. Yıllar sonra bana anlatıyorlar, ben de onlara tekrar tekrar anlattırıyorum. O zaman bunun farkında değildim. Yasak Elma'daki Ender karakteri beni çok iyileştirdi. Her şeyden önce dişil enerji keşfetmem gereken bir şeydi.' Dedi.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Hayranlarını korkuttu!  ameliyat olduHayranlarını korkuttu! ameliyat oldu
Ünlü bir marka için kamera karşısına geçti! Ünlü bir marka için kamera karşısına geçti! “Prenses gibi görünüyorsun”
Müge Anlı'yla da karşımıza çıktı!  Bunu gören kimse inanamadıMüge Anlı'yla da karşımıza çıktı! Bunu gören kimse inanamadı

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber