Kızılcık şerbetinin kıvılcımı Evrim Alasya'dan şaşırtan açıklamalar! “Erkek gibi erkekler istedim”

Ünlü oyuncu Evrim Alasya, yayınlandığı ilk günden bu yana büyük ilgiyle izlenen Kızılcık Şerbeti dizisinde Kıvılcım karakteriyle adından söz ettirdi.

Daha önce Güneşin Kızları ve Kırmızı Oda gibi yapımlarda da rol alan başarılı oyunculuğundan sık sık bahsetti.

Usta oyuncu Saba Tümer'in YouTube kanalına konuk oldu. Usta oyuncu yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

“ERKEK-KADIN DENGESİ YOK”

Oyuncu, şunları söyledi: “Erkek gibi davranan erkekler istiyorum. Artık ilişkilerde o nezaket kuralları yok. İnsanları bir şeyler yapmaya zorladığınızda bunun hiçbir anlamı yok. Bazen bu durumun biz kadınlardan mı kaynaklandığını merak ediyorum çünkü ortada bir sorun var. kadın ve erkek arasında denge yok.”

EURIMAAAA

Alasya: 'Gençleri nasıl buluyorsunuz?' Sorulduğunda “Ben zaten güzelim, oyunculuğu öğrenmesem de sorun değil” dedi. Genç yaşta bu tür işleri yaparken, yıldızlaşma dalgasında hem kendine güvenen hem de çalışkan olanı gördüm. Yargılamıyorum ama kuşak farkı var. Artık deneyimli oyunculara karşı daha saygılıydık. “Gelecek nesilde bu korku yok, dolayısıyla her şeyi bildiklerini düşündükleri için bir şeyler öğrenmeleri zor.”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yarışmanın dikkatini çeken Müge Anlı sorusu!Yarışmanın dikkatini çeken Müge Anlı sorusu!
Gamze Özçelik evlendi ve aklıma Uğur Pektaş'la olan oğlu geldi!  gözler onu aradıGamze Özçelik evlendi ve aklıma Uğur Pektaş'la olan oğlu geldi! gözler onu aradı
Oğlu müstehcen sahneleri filme aldı!  Banyo pozları günün sırasıdırOğlu müstehcen sahneleri filme aldı! Banyo pozları günün sırasıdır

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber
marsbahis giriş