Hayatta kalan Nagihan diskalifiye edildi mi? “Şu anda iyi bir haber veremem”

Survivor All Star kırmızı takımının yarışmacılarından Nagihan Karadere, oyun alanında kötü bir kaza geçirdi. Kendini yerde bulan kurtulan Nagihan hastaneye kaldırıldı. Nagihan Karadere’nin son durumu hayranları için merak konusu oldu. Survivor Nagihan diskalifiye edildi, elenecek mi, sağlık durumu nedir?

ACUN ILICALI’DAN KÖTÜ HABER

Survivor 45. bölümdeki maçta Nagihan Karadere sakatlandı ve bir anda kendini yerde buldu. Oyun alanında ilk ameliyata alınan Nagihan Karadere, şunları söyledi: “Dizim gergin! Dizim çıktı, hayır dizim geri geldi! “Hayır bakın efendim dizim gevşek, bakın dizim dizi çıktı” diye bağırdı ve hastaneye kaldırıldı.

aynen böyle
Son durumu paylaşan Acun Ilıcalı, şunları söyledi: “Şimdilik iyi haber veremiyorum, risk devam ediyor. Dizdeki şişliklerin geçmesini bekliyoruz, İstanbul’a raporlar gönderildi. Doktorlarımız gelişmeleri değerlendiriyor, biz de” Gelişmeleri gün gün aktaracağım, talihsiz bir sakatlık geçirdi, her şey bir anda bitebilir.”

Şef GPT
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Vasiyeti yerine getirildi!  Tolga Savacı'nın eşi Nermin Bezmen paylaştıVasiyeti yerine getirildi! Tolga Savacı’nın eşi Nermin Bezmen paylaştı
Veliaht Prens'in partisine gitti!  Yasağı öğrendiğimde...Veliaht Prens’in partisine gitti! Yasağı öğrendiğimde…
Kızılcık Şerbeti'nin Apo'su Settar Tanrıöğen iyileşince diziye geri dönecek mi?Kızılcık Şerbeti’nin Apo’su Settar Tanrıöğen iyileşince diziye geri dönecek mi?

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber
marsbahis giriş