“Bu kararı anlayamıyorum ama saygı duyacağım” 2024 Avrupa Şampiyonası

14 Haziran-14 Temmuz tarihleri ​​arasında Almanya'da düzenlenecek 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda (EURO 2024) kadroda yer almayan Can Uzun, sosyal medya hesaplarından bir açıklama yaptı. Kadroda yer alamamaktan dolayı hayal kırıklığı yaşadığını belirten 18 yaşındaki futbolcu, şu ifadeleri kullandı:

“BU KARARI ANLAMIYORUM AMA SAYGI DUYACAĞIM”

“Değerli arkadaşlar, ne yazık ki dün 26 kişilik final kadrosundan çıkarıldım. Birçok olumlu maçın ardından çok farklı beklentilerle geldim. Tüm kalbimle Türkiye'yi seçtim ve takımım için ilk büyük turnuvamı oynamayı çok istedim. Güçlü bir sezonun ve iyi performansların ardından şimdi takımda olamadığım için üzgünüm.” “Gerçekten hayal kırıklığına uğradım, bu kararı anlayamıyorum ama buna saygı duyacağım ve şimdi yoğun bir şekilde hazırlanacağım. gelecek sezon.”

“TAKIMIMA AVRUPA ŞAMPİYONLUĞUNDA BAŞARILAR VE BAŞARILAR DİLİYORUM”

can-uzun-1-fc-nürnberg-2023-1710145315-131415

“Benim görevim bundan sonra daha çok çalışmak, yeni kulübümde 1. Bundesliga'da iyi bir sezon geçirmek ve kendimi kanıtlamak. En büyük dileğim milli takımımızın Avrupa Şampiyonası'nda başarılı olması. Takıma başarılar diliyorum. Artık her şeyin en iyisi gelecek ve Avrupa Şampiyonası'nda başarı gelecek ve 2026 Dünya Kupası'nda yer almak ve oynamak için elimden gelen her şeyi yapacağım. Başarılı bir Avrupa şampiyonluğu için kalbim attığı sürece Türkiye'ye verdiğim sözü tutacağım. köy!”

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Sarp Akkaya ile Aziz Yıldırım cephesi arasında şiddetli tartışma çıktı!Sarp Akkaya ile Aziz Yıldırım cephesi arasında şiddetli tartışma çıktı!
“Mourinho'nun yüzüne nasıl bakacaksınız?”
“Ali Koç gerekirse savaşırız dedi”

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber
marsbahis giriş