Bitlis'te korkunç kaza! AK Parti'nin aydınlar kenti başkanı Tacettin Karamercan hayatını kaybetti.

Alınan bilgiye göre kaza, Adilcevaz ilçesi çıkışında meydana geldi. Eski Aydınlar Belediye Başkanı Mehmet Arif Tusun ve AK Parti Aydınlar Belediye Başkanı Tacettin Karamercan'ın içinde bulunduğu otomobil, karşı yönden gelen hafif ticari araçla kafa kafaya çarpıştı. Kazada hafif ticari araçta bulunan 2 başkan ve 5 kişi yaralandı. Yaralılar, Adilcevaz başta olmak üzere çevre ilçelerdeki hastanelere kaldırıldı.

AK PARTİ CUMHURBAŞKANI HAYATINI KAYBETTİ

Adilcevaz'daki kanser hastanesine kaldırılan yaralılardan AK Partili aydınlar kenti başkanı Tacettin Karamercan, yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Karamercan'ın ölüm haberinin duyulması üzerine yakınları ve çok sayıda partili hastaneye geldi. Karamercan'ın otopsinin ardından kentte toprağa verileceği belirtildi.

AW230177_10

Kaynak: İHA

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
En çok satan Greenote dikey elektrikli süpürge bu olayın ürünü oldu!En çok satan Greenote dikey elektrikli süpürge bu olayın ürünü oldu!
Yer: Eskisehir!  Kartal yılanın kurbanı olduYer: Eskisehir! Kartal yılanın kurbanı oldu
Valilik duyuruyor: 'Girişler bir sonraki duyuruya kadar durdurulmuştur'Valilik duyuruyor: 'Girişler bir sonraki duyuruya kadar durdurulmuştur'

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber
marsbahis giriş