Başkan Tugay’dan Gazilere Sürpriz Ziyaret – GÜNDEM

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Karşıyaka şubesini ziyaret ederek gazileri tebrik etti.

Sürpriz ziyaretten büyük mutluluk duyan Dernek Başkanı Halil Taşçı, Başkan Tugay’ı şu şekilde karşıladı: “Evinize hoş geldiniz. Sizinle onur ve gurur duyuyoruz dedi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Karşıyaka şubesini ziyaret etti. CHP Milli Savunma Bakanlığı Başkan Yardımcısı Yankı Bağcıoğlu’nun da katıldığı ziyarette Başkan Tugay, Kıbrıs gazisi Halil Taşçı, Türk Muharip Gaziler Derneği Karşıyaka Şube Başkanı ve Dernek üyeleriyle bir araya geldi.

Sizden onur duyuyoruz
Başkan Tugay’ın babası Cemal Tugay’ın da Kıbrıs gazisi olduğunu hatırlatan Halil Taşçı, şöyle konuştu: “Sizlerle onur ve gurur duyuyoruz. Sen bizim bir parçamızsın. İzmirliler sizi kucakladı. İzmir’i hak ettiği yere getireceğinize inanıyoruz. Çalışkanlığınız ve dürüstlüğünüz her şeyin üstündedir. Sizinle çok mutluyuz. Bayram gününde bizi şaşırttınız, teşekkür ederiz. Evine hoşgeldin. Çalışmalarınızda sorumluluğumuz varsa elimizden geleni yapmaya hazırız” dedi.

“Sen benim için özelsin ve değerlisin”
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay da gaziler ve yakınlarının kendisi için çok önemli olduğunu söyledi. Başkan Tugay, “Burada olmaktan mutluyum. Sen benim için her zaman özel ve değerlisin. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görev yaptığım süre boyunca sizlere ve şehrimizde yaşayan vatandaşlarımıza hizmet etmek benim için bir onurdur. Daima seninleyim. İyi bir iş çıkaracağımızı düşünüyorum. Ülkemizin iyi yönetimlere, iyi yöneticilere ihtiyacı var. Biz de güzel şeyler yapmaya çalışıyoruz dedi.

“Annenle baban seni dünyaya getirmek için ne yaptı?”
Halil Taşçı’nın eşi Fatma Taşçı da Tugay’ın ziyaretinden büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, şöyle konuştu: “Derneğimizi ilk kez bir başkan ziyaret ediyor. Çok mutluyum. İşleri yapmanın güzel bir yolu var. “Annenle baban seni dünyaya getirmekle ne kadar iyi davrandılar” dedi. Konuşmaların ardından Başkan Tugay, gazileri ve yakınlarını tebrik etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber
marsbahis giriş